Úvod

Obec

Obecný úrad

Samospráva

Organizácie

Dokumenty

Fotogaléria

Podujatia

Kontakty

Podujatia

 
Kultúrne podujatia
Športové podujatia
 
 
 
 
 

Odkazy

 

 

 

 

Aktuálne počasie

 

Predpoveď počasia :: www.meteo.sk

 


  Športové podujatia:

 
16.03.2016    14. ročník MARIÁŠOVÉHO TURNAJA o pohár   Obce Hatalov

 

     Už v poradí 14. ročník  MARIÁŠOVÉHO TURNAJA O POHÁR OBCE HATALOV sa konal v sobotu  25. februára  v kultúrnom dome. Od 8:00 do 9:00 sa  do ďalšieho ročníka turnaja zaregistrovalo spolu 24 hráčov domácich, ale aj z blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Súťaž sa začala o 9.00 hod a hralo sa podľa zaužívaných pravidiel -  5 kôl po 50 minút.    Pre hráčov boli zabezpečené raňajky, obed a pitný režim (čaj, káva minerálka). Víťazi získali zaujímavé ceny a trofeje. Prvenstvo získal Zdeno Ambro, druhé miesto obsadil Antón Martaus a tretí skončil Ladislav Paľo. Najlepším hatalovčanom sa stal Peter Muščík (už druhy-krát po sebe), na 2. mieste sa umiestnil Ján Rudľovský a na 3. mieste Lukáš Polák.  Napriek bojovnému duchu s cieľom zvíťaziť tu všetci hráči strávili príjemný deň.  Celkové výsledky turnaja nájdete v nasledujúcich tabuľkách:

Celkové poradie, Najlepší Hatalovčan, Fotogaléria

  


17.08.2016     Hatalovčania oprášili kopačky

 

   Obec Hatalov a OFK Hatalov organizovali v nedeľné popoludnie dňa 19. júna 2016  exhibičné stretnutie futbalových "vyslúžilcov", v ktorom si sily  zmerali  starí páni Hatalova z časti dediny  Zamajir a Valal. Pod drobnohľadom rozhodcu Slavomíra Nováka a pred stovkou fanúšikov sa zápas začal úvodným výkopom o 15.30  hod. Pred týmto stretnutím sa o 14.00 odohral ešte  futbalový zápas žiakov Hatalova.  Bývalí aktívni hráči aj napriek vyššiemu veku ukázali, že futbal hrať nezabudli a diváci videli rovných desať gólov, ktoré strelili  za mužstvo Zamajir: Marián Pulik, Igor Dorčák, Jaroslav Poľaško, Radoslav Gubaňár a  za mužstvo Valal:  Štefan Drotár 2, Juraj Paľo 2, Peter Kovaľ, Ondrej Rudľovský.  Z dvojgólového triumfu sa nakoniec radovali hráči Valal  - Zamajir - Valal 4:6 (1:3).

...... foto


19.01.2016     13. ročník MARIÁŠOVÉHO TURNAJA o pohár obce Hatalov

 

           Dňa 9. januára  2016   sa v priestoroch   PINTER BARU   uskutočnil už 13. ročník MARIÁŠOVÉHO TURNAJA O POHÁR OBCE HATALOV.   Celkovo sa turnaja zúčastnilo 40 hráčov  z blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Hralo sa podľa zaužívaných pravidiel – 5 kôl po 50 minútach. Prvenstvo získal Ladislav Bujdoš, druhé miesto obsadil Stanislav Demeter a tretí skončil Gabriel Jakub. Najlepším hatalovčanom sa stal Peter Muščík, na 2. mieste sa umiestnil Michal Pavlov a na 3. mieste Ján Rudľovský.  Napriek bojovnému duchu s cieľom zvíťaziť tu všetci hráči strávili príjemný deň.  Celkové výsledky turnaja nájdete v nasledujúcich tabuľkách:

Celkové poradie, Najlepší Hatalovčan, Fotogaléria


24.08.2015     1. Kolo Hatalovskej Šipkarskej ligy 2015/2016

 

    Šipkarsky Klub Hatalov v spolupráci s Obcou Hatalov dňa 22.8.2015 organizoval 2 ročník Obecného putovného pohára v elektronických šipkach. Do turnaja sa prihlásilo rekordných 43 hráčov ktorý k nám pricestovali z Rožňavy, Prešova, Košíc či Bardejova navštívili nás hráči zvučných mien ako Milan Štefaňák, Gabriel Varaljay, Peter Klementy, Milan Nagy, Jozef Vavrek atď. (to asi odradilo veľa domácich hráčov ktorý na turnaj neprišli) Turnaj sa začal v dobrej nálade všetkých hráčov ktorý boli plní očakávania ako to všetko dopadne no prekvapenie sa nakoniec nekonalo keďže celkove finále si zahrali ako na 1 ročníku Milan Štefaňák a Jozef Vavrek.               .... viac


01.06.2015     Športová olympiáda detí MŠ

 

    Dňa 25. 5. 2015 sa v našej obci na školskom dvore  ZŠ s MŠ konal „X. ročník Športovej olympiády detí MŠ SOcÚ Vinné“.  Súťaže sa zúčastnilo 24 materských škôl, ktoré sú  združené v Spoločnom školskom úrade vo Vinnom.  Športová olympiáda je súčasťou Olympijských festivalov detí a mládeže Slovenska. Olympijské hviezdičky, detí MŠ, súťažili v jednotlivých  disciplínach:

1. disciplína: Kolobežka vezie ježka: Jazda na kolobežke k cieľu a späť

2. disciplína: Opičky veľké nezbedníčky : Chôdza po lane s rúčkovaním

3. disciplína: Veverička v lezení jednička: Lezenie po zavesenom rebríku

4: disciplína: Zajačik čo vie behať ako nik: Beh pomedzi prekážky

5. disciplína: Myšky čo nemajú strach z výšky: Šmyknúť sa zo šmýkačky a lezenie tunelom

6. disciplína. Žirafa čo rada triafa: Zhadzovanie kolkov loptou

7. disciplína: Baránky čo vedia kopať do bránky: Kop do bránky.

Pomedzi súťaženie mali detičky pripravené občerstvenie, pohostenie a na záver boli hviezdičky olympionici ocenené za vynikajúce športové výsledky.

 

....viac


10.9.2013     Nedeľné futbalové popoludnie

 

       V nedeľné popoludnie dňa 28. júla 2013 sa na miestnom futbalovom ihrisku uskutočnilo zaujímavé futbalové podujatie, ktoré organizoval OFK Hatalov a Obec Hatalov. 
Starí páni z Hatalova  odohrali netradičný  futbalový zápas "Zamajir - Valal ". Skutočne zaujímavý a napínavý futbalový zápas skončil  nerozhodne 1:1, no na pokutové kopy vyhral VALAL 3:1. Po tomto pozoruhodnom zápase sa odohral ešte jeden zápas medzi výberom bývalých futbalistov Hatalova hráčov 4. ligy a internacionalistov Zemplína Michalovce. Aj tento zápas skončil nerozhodne 1:1.  Po skvelých futbalových výkonoch si všetci futbalisti pochutnali na malom občerstvení, podával sa pravý zemplínsky guláš.

 

.... viac


30.1.2013   12. ročník MARIÁŠOVÉHO TURNAJA o pohár starostu obce Hatalov.
 

     Dňa 26. januára  2013   sa v priestoroch  nášho Kultúrneho domu  uskutočnil už 12. ročník MARIÁŠOVÉHO TURNAJA O POHÁR STAROSTU OBCE HATALOV.   Celkovo sa turnaja zúčastnilo 40 hráčov  z blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Hralo sa podľa zaužívaných pravidiel – 5 kôl po 50 minútach. Prvenstvo získal Jakub Gabriel, druhé miesto obsadil Mastiľák Štefan a tretí skončil Bosák Štefan. Najlepším hatalovčanom sa stal Pavlov Michal. Napriek bojovnému duchu s cieľom zvíťaziť tu všetci hráči strávili príjemný deň.

Celkové výsledky turnaja nájdete v nasledujúcej tabuľke  

 

   

.... viac


20.7.2012    Derby CUP Hatalov
 

    V nedeľu popoludní  15. júla sa v Hatalove na futbalovom ihrisku  uskutočnil nultý ročník futbalového turnaja  „Derby CUPU“, ktorý organizoval pán Rastislav Dorčák spolu s OcÚ Hatalov a OFK Hatalov.  Zúčastnili sa ho štyri mužstvá, okrem domácich štartovali aj družstvá  troch susedných obcí.   Súťaž otvoril slávnostným príhovorom starosta obce Hatalov pán Vladimír Kováč. Celkovo sa odohrali štyri zápasy s nasledujúcimi výsledkami:

 

  • Hatalov - Žbince 3:1 (3:1),
  • Dúbravka - Budkovce 2:3 (1:0),
  • 3. miesto - Žbince - Dúbravka 4:0 (2:0).
  • finále -  Hatalov - Budkovce 4:1 (2:1).

Konečné poradie turnaja – víťazom sa stal usporiadateľský tím OFK Hatalov, na 2. mieste skončilo družstvo OŠK Budkovce,   3. miesto patrí tímu  FC Žbince a na 4. mieste sa umiestnilo družstvo  TJ Družstevník Dúbravka.   V závere turnaja boli vyhodnotení aj jednotlivci – najlepší brankár Rastislav Dorčák – OFK Hatalov a najlepší strelec Martin Baran – OFK Hatalov.

Ďalší ročník  „Derby CUPU“  bude organizovať TJ Družstevník Dúbravka.

 

... viac


28.6.2012    Turnaj futbalových „veteránov“
 

    Ihrisko OFK Hatalov privítalo v nedeľu 24. júna 2012  na svojom trávniku futbalových „veteránov“ z našej obce. Po výbornom  futbalovom zápase   našich starších futbalistov čakalo poriadne občerstvenie  a nechýbal ani pravý varený kotlikový guláš.

... viac


20.6.2012    Športová olympiáda žiakov ZŠ
 

    Naši žiaci sa dňa 5.6.2012 zúčastnili   Športovej olympiády žiakov 1. stupňa ZŠ, ktorú  organizoval Školský úrad so sídlom vo Vinnom v spolupráci s Obcou Šamudovce a ZŠ Šamudovce v rámci OFDMS.  Srdečne blahoželáme všetkým našim športovcom, ktorí nás na tejto olympiáde úspešne reprezentovali.

.... viac


19.2.2012   Mariášový turnaj o Pohár starostu obce Hatalov
  Poradie prvých troch v celkovom hodnotení:
1. Milan Pichonský
2. Tibor Dzuro
3. Ing. Vladimír Jalčovík

Vyhodnotenie najlepších Hatalovčanov:
1. Ján Rudľovský
2. Michal Pavlov
3. Ján Eštok
foto       video  

výsledky


Fotogaléria

 

 

Návštevnosť stránky

 

TOPlist

 

Kalendár

 

 

                                                                                                                                                     Aktualizované 18. 03. 2017 Igor23